Polecają nas


"Blender wysokoobrotowy Happycall Axlerim wykonany jest z niezwykłą precyzją, dopracowaniem, klasą, dbaniem o każdy detal i szczegół. Aż miło go dotknąć, patrzeć na niego i z nim pracować."

Blog kulinarny Olga Smile o Blenderze wysokoobrotowym Happycall Axlerim

Przeczytaj recenzję

"To co się dzieję w kielichu po uruchomieniu blendera to jak wywołanie małego tornado w swojej kuchni :-D, coś co przed chwilą było w formie stałej w mgnieniu oka robi się płynne bądź sypkie :-). Jeśli lubicie pasty na kanapki, pesto do makaronu, koktajle, musy itp własnej roboty to blender spełnia wasze oczekiwania w 100%."

Blog kulinarny Mgotuje o Blenderze wysokoobrotowym Happycall Axlerim

Przeczytaj recenzję

"Podsumowując blender działa wręcz doskonale, a nawet sam się potem po sobie myje! Dla fanów owocowych, warzywnych smoothie będzie idealny, a to przecież tylko jedna z jego funkcji."

Blog kulinarny Po Prostu Pycha o Blenderze wysokoobrotowym Happycall Axlerim

Przeczytaj recenzję

"Największy jej atut to szczelne zamykanie (na zasadzie magnesu), dzięki któremu unikamy chlapania się tłuszczu. Idealnie sprawdzi się do przygotowywania potraw jak omlet, pizza z patelni, różnego rodzaju mięsa, placuszki czy owoce morza. "

Blog kulinarny Po Prostu Pycha o Patelni Dwustronnej Happycall

Przeczytaj recenzję

"Najlepszym testem było przygotowanie bigosu – jak wiadomo musi się on gotować kilka godzin, aby wydobył się w nim prawdziwy smak i aromat. W garnku Happycall praktycznie nie musiałam go zbytnio mieszać oraz podlewać wodą. Kompletnie nic się nie przypaliło, a smak wyszedł fenomenalny, w zdecydowanie szybszym czasie niż standardowo go robię."

Blog kulinarny Po Prostu Pycha o Garnku Happycall Vacuum

Przeczytaj recenzję

"Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że będę miała w domu sprzęt, który będzie siekał, mielił, mieszał, blendował, miksował, rozdrabniał, robił mąkę, kremy, przeciery, majonezy, pasty, gotował zupy, a nawet sam po sobie zmywał – to bym go wyśmiała, powiedziała, żeby nie pierniczył głupot albo przestał pić ;)"

Blog kulinarny Ostra na Słodko o Blenderze wysokoobrotowym Happycall Axlerim

Przeczytaj recenzję

"Lubię dobrze zjeść, lubię gotować. Ale nie lubię tracić zbędnie czasu w kuchni. Jeśli coś da się zrobić szybciej, nie mam wątpliwości. Jeśli mam skręcić mięso, wyciągam maszynkę do mielenia. Gdy zagniatam ciasto chlebowe, robię to robotem. Gdy szukam idealnie gładkiej konsystencji, wybieram blender."

Blog kulinarny Księżniczka w kaloszach o Blenderze wysokoobrotowym Happycall Axlerim

Przeczytaj recenzję